Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Sítě proti hmyzu jsou z hlediska zhotovení a montáže nenáročnou záležitostí. Síť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je vyráběna v šedé a černé barvě a na okenním profilu je téměř neviditelná. Je možné zvolit mezi pevnou nebo rolovací sítí, která je upevněna v decentním rámu v barvě dle Vašeho přání a vůbec nenarušuje celkový vzhled okna.

TYP – pevné ( rámové ) okenní sítě
Rám sítě je vyroben s válcovaných, nebo extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Systémy uchycení se volí podle typu profilu a typu okenního rámu.Všechny možňují sejmutí sítě s okna.

Návod na montáž isso pevné okenní sítě.pdf

Síť okenní – profil OV 19 x 8
Síť okenní – profil OV 25 x 10
Síť okenní – profil OE 24 x 24
Síť okenní – profil ISSO OV 19 x 8
Síť okenní – profil ISSO OV 25 x10
Síť okenní – profil ISSO OE 19 x 8
Síť okenní – profil ISSO OE 25 x 10
Sí’t okenní – profil ISSO OE 37 x 10
Sí’t okenní – profil ISSO OE 34 x 9 Lux

TYP – pevné (rámové) dveřní sítě
Rám dveřní sítě je vyroben s válcovaných, nebo extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Celá síť se montuje na dveřní rám pomocí pantů.

Síť dveřní – profil DE 40 x 20 Lux
Síť dveřní – profil DE 40 x 20 Lux + Rám
Síť dveřní – profil DV 50 x 20
Síť dveřní – profil DE 50 x 20
Síť dveřní – profil DE 50 x 20 LUX

TYP – rolovací sítě okenní
Síťovina se navíjí na hliníkovou hřídel, která je uložena v hliníkovém boxu. Navíjení sítě zajištuje pružina uložená v hřídeli.
Síťovina na krajích prochází vodícími lištami opatřenými těsnícími kartáči. Stažená síťovina je aretována stavitelnými dorazy na koncích vodících lišt za koncovou lištu, která je rovněž opatřena těsnícím kartáčem doléhajícím až k parapetu.

Rolovací síť okenní

TYP – rolovací sítě dveřní
Síťovina se navíjí na hliníkovou hřídel, která je uložena v hliníkovém boxu. Navíjení sítě zajištuje pružina uložená v hřídeli.
Síťovina na krajích prochází vodícími lištami opatřenými těsnícími kartáči. Vytažená síťovina je aretována magnetickou gumou která je umístěna na koncové liště a dorazové liště, která tvoří spolu s vodícimi lištami a boxem utěsněmý obvod celé sítě.

Rolovací síť dveřní